Usługi przeprowadzkowe we Wrocławiu
Zadzwoń +48 730 041 866

Transport mebli

Kierujemy naszą ofertę dla osób, które potrzebują bezpiecznego i szybkiego transportu domowych sprzętów. Ciężkie meble o dużych gabarytach należy przewozić ostrożnie i zabezpieczyć przed uszkodzeniem. Powierzając to zadanie naszej firmie nie musisz martwić się o swoje mienie.

Meble stanowią główny element wyposażenia domu, mieszkania i biura, dlatego ich bezpieczny transport ma szczególne znaczenie. Jednocześnie, ze względu na spory rozmiar i wagę, samodzielne przewiezienie jest w większości przypadków niemożliwe. Jeśli potrzebujesz usługi transportu stołów, kanapy, łóżek, krzeseł oraz jakichkolwiek innych elementów wyposażenia, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy otwarci na współpracę, a duże doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się zarówno w przewożeniu nowych i starych mebli oraz antyków. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością i ostrożnością, tak aby dobytek trafił w docelowe miejsce w pierwotnym stanie. 

Transport mebli we Wrocławiu

Jak zabezpieczyć meble do transportu?

Transport mebli wymaga zaopatrzenia się w odpowiednie materiały, takie jak folie stretch, folie bąbelkowe, taśmy, gąbki, styropian i kartony. Dzięki temu ryzyko uszkodzenia czy zarysowania powierzchni jest zminimalizowane. Na życzenie klienta możemy dostarczyć potrzebne opakowania pod wskazany adres, a także zająć się samym pakowaniem. Jak powinien wyglądać cały proces?

  • Pierwszym krokiem jest ustalenie czy meble mają zostać przewiezione w całości, czy w częściach. W przypadku antyków oraz innych cennych elementów wyposażenia rekomenduje się transport złożonych mebli. Zaletą tego rozwiązania jest przyspieszenie załadunku, jednak należy się liczyć z tym, że zajmą one więcej miejsca. Jeśli przewozimy daną rzecz w całości, kluczowe jest zabezpieczenie rogów oraz nóg. Do tego przyda się nam karton, gąbka lub folia bąbelkowa. Następnie owijamy całość folią bąbelkową oraz folią stretch.
  • Jeżeli mamy możliwość zdemontowania mebla, warto zdecydować się na ten krok. Warto pamiętać, że w momencie rozłożenia go na części możemy lepiej zabezpieczyć wszystkie elementy. W takim przypadku wystarczy każdy z nich owinąć folią bąbelkową, a następnie folią stretch i ewentualnie dodatkowo taśmą.
  • Na życzenie klienta nasi pracownicy mogą zająć się demontażem mebli, ich zapakowaniem, a następnie rozpakowaniem i montażem w nowym miejscu. Dzięki dużemu doświadczeniu, cały proces zostanie znacznie przyspieszony. Jeśli zatem obawiasz się samodzielnego rozkręcania i skręcania mebli, powierz to zadanie profesjonalistom. Aby cały proces zakończył się sukcesem, a jednocześnie został skrócony, każdy element musi zostać oznaczony i składowany w takiej kolejności, aby na etapie rozładunku i montażu można było wszystko szybko i prawidłowo złożyć.
Salon mieszkania

Ceny transportu mebli

Jeśli zastanawiasz się jaki jest koszt usługi transportu mebli, skontaktuj się z nami poprzez formularz dostępny na stronie. Wystarczy, że zostawisz informację o tym czy transport ma odbyć się na terenie Wrocławia (lokalny), czy do innego miasta (międzymiastowy), podasz dokładny adres miejsca załadunku i rozładunku oraz termin. Prosimy także o pozostawienie numeru telefonu, adresu e-mail i imienia, abyśmy mogli skontaktować się w sprawie kosztów i uzyskać dodatkowe informacje. Na cenę wpływa wiele czynników, a głównym jest czas. Ten z kolei zależy od liczby mebli, ich rozmiarów, masy, tego czy zostały wcześniej zdemontowane i czy konieczny jest ich montaż w nowym miejscu. Są to zatem wszystkie czynniki, które decydują o tym ile zajmie załadunek i rozładunek. Mogą one ulec wydłużeniu również wtedy, gdy w budynku nie ma windy lub w sytuacji, gdy kierowca nie może zaparkować bezpośrednio przy wejściu do obiektu.

Na podstawie podanych przez Ciebie informacji będziemy w stanie oszacować jaka liczba pracowników powinna zostać oddelegowana do zlecenia. Jeżeli mebli jest sporo, może się okazać, że potrzebny jest więcej niż jeden pojazd. Na ostateczne koszty wpływają także usługi dodatkowe, związane z demontażem i montażem. Powierzając nam zlecenie transportu mebli masz pewność, że wszystkie z nich trafią w nowe miejsce bez jakiegokolwiek uszczerbku, w najkrótszym możliwym czasie. Nie musisz zatem martwić się swoim dobytkiem, bowiem najtrudniejszą pracę wykonamy za Ciebie. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat usługi, zapraszamy do kontaktu.